Marketing Asszisztens

A Jelentkezem gombra kattintva megjelenik az Unix Autó HR feltöltési felülete. Kérjük az ott található mezők pontos kitöltését, különös tekintettel az e-mail cím korrekt megadására, hiszen bármilyen elbírálás esetén ezen a csatornán értesítjük Önt.

A jelentkezést csak akkor tudjuk fogadni, ha mellékletként csatolja az elbíráláshoz szükséges dokumentumokat.

  • Unix Autó Kft

    "Megbízhatóság, Minőség, Innováció"

A több, mint 25 éve működő UNIX Autó a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora, mely 2016-ban elnyerte "Az Év Magyar Vállalata" díjat. Az elmúlt három évben csapatunk létszáma megduplázódott, így ma már több, mint 130 kirendeltségen, közel 3000 munkavállalót foglalkoztatunk. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Marketing asszisztens

A Te feladataid:
  • A marketing vezető és managerek munkájának támogatása
  • Marketing projekt feladatok ellátása
  • Akciók, promóciók lebonyolítása
  • Céges magazin megjelenésének támogatása
  • Rendezvények szervezése, előkészítése
  • Marketing eszközök beszerzéséhez árajánlatok kérése
  • Riportok készítése, nyilvántartások kezelése
Amit Tőled elvárunk:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Magabiztos MS Office gyakorlat
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Erős kommunikációs készség szóban és írásban
  • Angol nyelvtudás
Amit Neked kínálunk:
  • Innovatív, kreatív környezetben való munkavégzés
  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Fejlődési- és karrier lehetőség
  • Modern irodai munkakörnyezet, fiatalos csapat

Csatlakozzon hozzánk!

Jelenkezem erre a pozícióra

WEBSHOP
RÓLUNK
LETÖLTÉSEK
ÁLTALÁNOS
Az Unix Autó Kft. tájékoztatja Önt, hogy weboldalainak megtekintése, böngészése egyúttal a Jogi nyilatkozatban leírtak elfogadását is jelenti.
Copyright 2016 © Minden jog fenntartva 1139 Budapest, Frangepán u. 55-57. | (+36) 1/270-8700 | info@unixauto.hu Adatvédelmi szabályzat | Oldaltérkép