Pénzügyi Vezető

A Jelentkezem gombra kattintva megjelenik az Unix Autó HR feltöltési felülete. Kérjük az ott található mezők pontos kitöltését, különös tekintettel az e-mail cím korrekt megadására, hiszen bármilyen elbírálás esetén ezen a csatornán értesítjük Önt.

A jelentkezést csak akkor tudjuk fogadni, ha mellékletként csatolja az elbíráláshoz szükséges dokumentumokat.

  • Unix Autó Kft

    "Megbízhatóság, Minőség, Innováció"

A több mint 25 éve működő UNIX Autó a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora, mely 2016-ban elnyerte az “Év Magyar Vállalata” díjat, 2017-ben pedig a Forbes, a Concorde MB Partners, a HVG és a Figyelő toplistáin is helyet kapott. Az elmúlt három évben csapatunk létszáma megduplázódott, így ma már több, mint 150 kirendeltségen, közel 3500 munkavállalót foglalkoztatunk. Jelenleg több, mint 1000 autónkkal juttatjuk el partnereink számára a megrendelt alkatrészeket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Pénzügyi vezető

Feladatok:
  • A társaság gazdasági, pénzügyi, számviteli tevékenységének szakmai irányítása és ellenőrzése
  • A társaság gazdaságos működésének elősegítése
  • Felelősségvállalás a pénzügyi mozgásokért
  • Szerződések átvizsgálása pénzügyi szempontból
  • A cég valós pénzügyi és vagyoni helyzetének napi szintű figyelése, jelentések készítése, szabálytalanságok kiszűrése és javítása
  • Döntés-előkészítés, előrejelzések készítése a cég felsővezetése számára
  • Szervezeti egységek tevékenységének koordinálása (könyvelés, munkaügy, kontrolling, üzemeltetés)
  • Belső szabályzatok karbantartása, betartásuk ellenőrzése
  • Kapcsolattartás hatóságokkal és könyvvizsgálókkal
  • A felmerült időszaki vagy jogszabályi kötelezettségen alapuló jelentések, adatszolgáltatások elkészítése és ellenőrzése
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Gazdasági vezető szerepkörben töltött legalább 3 éves tapasztalat
  • Pénzügyi területen szerzett legalább 6 éves szakmai tapasztalat
  • Üzleti tervezésben és jelentéskészítésben szerzett jártasság
  • MS Office programok magas szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség, határozottság
  • Alaposság, precizitás, gyorsaság, jó felfogóképesség
  • Rendszerben való gondolkodás
Előnyök
  • Angol nyelvtudás
  • IFRS nemzetközi számviteli szabványok ismerete
  • Nagyvállalati kultúrában szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes, stabil jövedelem, mobil telefon, cafeteria, laptop, céges autó
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
  • Fejlődési lehetőség képzések által
  • Család-barát és kiszámítható munkaidő

CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Jelenkezem erre a pozícióra

WEBSHOP
RÓLUNK
LETÖLTÉSEK
ÁLTALÁNOS
Az Unix Autó Kft. tájékoztatja Önt, hogy weboldalainak megtekintése, böngészése egyúttal a Jogi nyilatkozatban leírtak elfogadását is jelenti.
Copyright 2016 © Minden jog fenntartva 1139 Budapest, Frangepán u. 55-57. | (+36) 1/270-8700 | info@unixauto.hu Adatvédelmi szabályzat | Oldaltérkép